Dr. Eric Pearl

Tomáš Formánek

Dr. Eric Pearl provozoval úspěšnou chiropraktickou ordinaci v Los Angeles, když ho série nezvyklých událostí dovedla k poznání, že jeho dar sahá i do jiných sfér než je jen napravování páteří. Pacienti začali jeden za druhým hlásit uzdravení z rakoviny, epilepsie, mozkové obrny a dalších závažných zdravotních problémů, a to nad nimi Eric pouze držel ruce.

Eric se objevil v mnoha předních médiích včetně CNN a The New York Times a přednášel na významných místech jako je OSN nebo Madison Square Garden. Jeho mezinárodní bestseller Reconnection – návrat k léčivé energii: uzdravte druhé, uzdravte sebe, přeložený do třiceti devíti jazyků, podpořili i tak významné osobnosti jako jsou MUDr. Deepak Chopra a Wayne Dyer, PhD.

„Rekonektivní léčení je forma léčení, která je zde na planetě vůbec poprvé. Znovu nás spojuje s celým Vesmírem, stejně jako nás znovu spojuje s celým naším bytím a s tím, kdo jsme. Předpokládá se, že je schopné nás napojit na Vesmír a na naši nejhlubší podstatu nejen skrze nový komplex léčivých frekvencí, ale dost možná přes zcela nové pásmo. Realita jeho existence se už jasně ukázala jak v praxi, tak i ve vědeckých laboratořích.“

- Dr. Eric Pearl